3. komentářová povídka

22. června 2008 v 13:53 | Flave |  Komentářové HP povídky
Ještě vám tu dám komentářovou povídku, aby jste se nenudili :-))
Už se těším, co z toho vytvoříte.
Flave
***
Harry seděl ve své ložnici u Dursleyů.
Hleděl před sebe do prázdna a přemýšlel.
Měl strach.
Poprvé ve svém životě měl opravdu strach.
Ani z Voldemorta neměl takovou hrůzu, jako z tohohle.
Zítra mu bude šestnáct, ale měl chuť utéct, jako malý kluk.
Nejraději by byl se svým kmotrem, ale ten před necelým měsícem zmizel v oblouku.
Harrymu stekla osamělá slza.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | 14. července 2008 v 23:04 | Reagovat

"Nemůžu se přece jen litovat. Zrovna teď, když je tu nová daleko větší hrozba. Musí se pokusit zabránit, aby se Voldemort spojil s démony." Naplánoval si útěk od Dursleyových a hlídek Řádu.

Druhý den se probíral věcmi ve svém pokoji a snažil se vytřídit ty nejdůležitější. Nakonec vše zredukoval jen na školní kufr a menší batoh. Nechal zde dopis pro Řád a vyplížil se zadním vchodem kolem pastorka. Stáhl si kapuci od mikiny až do čela a došel na konec Zobí ulice. Tam si odmávnul záchranný autobus.

"Jmenuji se Stan Silnička a dnes budu vaším průvodčím. Jé Harry seš to ty?"

"Ano, jsem. Ale mluv trochu tišeji. Lidé mne nemají příliš v lásce."

"Jasně! Kam to bude?"

"K Děravýmu kotli."

"Neboj budem tam cobydup. Dnes už takhle cestuje jen málo lidí. Všichni maj strach."

"Já vím, ale nevypadá to, že by se měla situace nějak zlepšit."

2 Barča Barča | 28. července 2008 v 15:19 | Reagovat

Záchranný autobus vysadil Harryho před oprýskanými dveřmi omšele vyhlížejícího hostince. Harry tam několik vteřin jen stál a zíral na dveře. Pak udělal první krok. Věděl, že se právě rozhodl jít po cestě, která má jen dva možné cíle… bude z něj mrtvola…nebo vrah… Pomalu otevřel dveře Děravého kotle. S prvním pohledem dovnitř se však zarazil. Nedíval se na dobře známý, trochu špinavý lokál, ale na něco, co už dávno lokál nepřipomínalo. Válely se zde zpřevracené stoly a židle, všude plno třísek a prachu. Na jediném dosud stojícím stole ležel hostinský Tom. Harry se nad ním sklonil a vzápětí si oddechl. Tom jenom spal. Harry se rozhodl, že ho raději nebude budit a vydal se směrem k pokojům. Zapadl to toho, na jehož dveřích se lehce pohupoval mosazný štítek s číslicí deset, a okamžitě padl na postel. Byl unavený, ale zároveň věděl, že spát nemůže. Jde po něm ministerstvo, Voldemort se svými Smrtijedy a pravděpodobně i celý Fénixův řád.  Před očima měl stále onu zprávu, která ho donutila utéct od Dursleyových a začít s životem vyděděnce. „Ministerstvo včera odpoledne vydalo zatykač na pana Harryho Jeamse Pottera, který je podezřelý z vraždy Emanuela Philipa, muže, který žil nedaleko Zobí ulice v Kvikálkově. Podle několika očitých svědků se chlapec, který přežil, střetl s tímto mužem včera v ranních hodinách na ulici. Bez zaváhání prý vytáhl hůlku a pomocí zakázané kletby AVADA KEDAVRA muže usmrtil.“ Harry nevěděl, zda ho Popletal obvinil schválně, nebo jestli se za něj někdo vydával a svědci ho skutečně poznali, faktem zůstávalo, že tou dobou Harry seděl na posteli ve své ložnici v domě číslo čtyři a snažil se ignorovat Hedviku, která mu přinesla dopis od jeho nejlepšího přítele, Rona Weasleyho. Nyní mu hrozilo vězení a Harry nechtěl do Azkabanu ani za nic. To ať ho radši Voldemort zabije hned.S výkřikem se probudil.

      „Ale ne!“, povzdechl si. „Přece jsem říkal, že spát nebudu.“ Při pohledu z okna Harry zjistil, že je noc. „Co teď?“, zeptal se sám sebe, přestože odpověď byla jasná. Musí zmizet. Neměl však žádné mudlovské peníze a kouzelnických opravdu jen poskromnu. Samozřejmě, v jeho trezoru u Gringottových je peněz dost, ale nemůže přece jen tak napochodovat do banky a chtít peníze z trezoru. Taky potřeboval ubytování, jestli zůstane v Děravém kotli, je do oběda po smrti. Nešťastně otevřel svůj batoh, vytáhl z něj neviditelný plášť a povzdechl si. Zoufalá situace si přece žádá zoufalá řešení. Nacpal kufr pod postel, vzal si jen batoh a nasadil si plášť. Skrytý před pohledy ostatních se pak vydal do Příčné ulice.

3 Marcelka Marcelka | Web | 3. září 2008 v 15:54 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

4 noriska noriska | Web | 5. října 2008 v 21:47 | Reagovat

Příčná ulice byla podivně prázdná. Sem tam pár lidí prošlo kolem ale jinak ho klid a ticho obklopovalo. Mir tu vsak nepanoval a Harry citil, ze se odtud bude mudet dostat co nejdrive

5 Lenka Lenka | Web | 6. listopadu 2008 v 19:19 | Reagovat

Něco mu na těch málo lidech co zde procházelo přišlo divné, ale za boha nemohl přijít na to co to bylo...

6 Lily Lily | 18. ledna 2009 v 15:52 | Reagovat

A pak na to přišel,ale bylo to tak děsivé že si radši namlouval že to není pravda.

7 Lily Lily | 18. ledna 2009 v 15:52 | Reagovat

A pak na to přišel,ale bylo to tak děsivé že si radši namlouval že to není pravda.

8 Lily Lily | 18. ledna 2009 v 15:52 | Reagovat

A pak na to přišel,ale bylo to tak děsivé že si radši namlouval že to není pravda.

9 Barča Barča | 16. února 2009 v 17:10 | Reagovat

Nemohl však popřít zjevnou skutečnost. Tohle nebyli kouzelníci, jaké znal. Vlastně ještě nikdy neviděl nikoho, kdo by se od běžného kouzelníka lišil víc než tihle lidé. A při tom...

10 Višnu Višnu | E-mail | Web | 28. února 2009 v 19:18 | Reagovat

... jako kouzelníci vypadali. "Měl bych si vyzvednout peníze a co nejrychleji opustit Příčnou." prolétlo mu hlavou a zamířil si to rovnou ke kouzelnické bance. Když minul krámek pana Olivandera s hůlkami ...

11 Abby Abby | 7. března 2009 v 19:30 | Reagovat

Pan Olivander vyšel před krámek. "Pojď dovnitř, rychle!" zašeptal Harrymu. Nerozmýšlel se ani chvilku a vešel za staříkem do krámku. Ani se nestihl rozhlédnout a už mu pan Olivander strkal něco do ruky. "Tady vem si to, je to klíč k vítězství. Běž, brzy přijdou a budou to hledat. Nesmí najít ani jednu věc z dědictví!...

12 Neznámá Neznámá | 26. března 2009 v 21:40 | Reagovat

Harry si vložil klíč do kapsy.A rychle vyběhl pod neviditelným pláštěm ven.Nevěděl co je to za klíč ale nepřemýšlel nad tím a rychle spěchal do banky....

13 Coldy Coldy | 3. dubna 2009 v 19:07 | Reagovat

Když došel k bance, uviděl velkou ceduli na dveřích. BANKA BYLA KOMPLETNĚ VYLOUPENA, NEZNÁMÝ PACHATEL, MINISTERSTVO PO NĚM (MARNĚ) PÁTRÁ... a vedle byl přilepen výstřižek z novin, který hlásal: JISTÉ PODEZŘENÍ PADÁ NA HARRYHO POTTRA, JISTĚ SE TEĎ SKRÝVÁ PŘED SPRAVEDLNOSTÍ A SHÁZÍ MU FINANCE... Skrývá se před spravedlností... Harry byl šokován... Jejich vyvolený, jejichnedávný hrdnina a teď jej obviňují z takové špíny... FUJ... Ale co teď??? zeptal se sám sebe. Nevěděl. V tom se před něj přemístil sám Lord Voldemord, Harry cítil, že se vidí navzájem, on byl pod pláštěm a Voldemort byl nějakým způsobem vyditelný jen pro něj. Temný pán na něj zasyčel: ,,Jsi sám, už nejsi všemi oslavovanývyvolený, poslední možnost Pottre, přidej se ke mne...

Harry zaváhal.

(doufám, že jsem to nepokazila, jestli se vámto nelíbí, ignorujte to...)

14 angela angela | 4. května 2009 v 15:26 | Reagovat

ano nebo ne
herry zasičal ,,Avada kevada"

15 tajnostka22 tajnostka22 | E-mail | Web | 6. června 2009 v 15:33 | Reagovat

Bude to dlhšie, ale sorry no..pustila som si fantáziu na špacír...inak budem používať nejaké české názvy dobre?

Ale Voldemort to odklonil. Harry nevedel čo robiť a tak len uskakoval. Zrazu sa tam čoraz viac a viac premiestnovali smrťožrúti k svojmu pánovi. Ani nevedel čo robí a tak len naslepo trepol:
"Ale, ale sám veľký Lord Voldemort. Oslava sa ešte ani nezačala a ty mi dávaš návrh aby som sa pridal k tebe? To musíš byť fakt na hlavu padnutý."
"Čo si o sebe myslíš? Si na úteku pred ministerstvom, ktorý ťa nevie polapiť, utekáš aj pred tou Dumbledorovou bandou, ktorý ťa ani poriadne nevedia ustrážiť a teraz mi hovoríš, že som padnutý na hlavu. Ak si si nevšimol v nevýhode si tu ty a nie ja. Takže, čo teraz stebou?" opýtal sa a pozrel na smrťožrútov, ktorí stáli okolo neho.
"Zabite ho môj pane!" ozvala sa Bellatrix Lestrangeová.
"Máš pravdu Bella. Nič iné mi asi neostáva! AVADA KEDAVRA!" skričal Voldemort a zelený paprsok letel na Harryho. Tomu pred očami prebehli spomienky na minulý život. Ako pre neho prišiel Hagrid, ako porazil Baziliška, ako zachránili Síriusa, ako Voldemort povstal a aj Síriusovu smrť. Spomínal na Ginny, ktorá mu asi teraz niekde nadáva, ale čo sa stalo, stalo sa. Sledoval ten lúč. Vpil sa mu do hrude a padol na Zem so slzami a strachom v očiach.
"Vidíte ho? Slávny Harry Potter, chlapec, ktorý je mŕtvy. Ideme! Musíme to osláviť." Voldemort sa premiestnil a na ulici nikto neostal.

Premiestnil sa tam Fénixov rád, ale keď videli Harryho mŕtveho, niektorý spustili slzy. Ale z ničoho nič sa Harry vyparil. Nikto nevedel, čo sa to deje. Vrátili sa teda späť do Fénixovho rádu.

Hary sa prebudil na studenej zami uprostred ulice. Nevedel čo sa deje. Okolo neho pobehovali samí ľudia a nikto si ho nevšímal. Pzrel sa na seba a skoro odpadol. Namiesto vecí, ktoré mal na sebe predtým mal teraz otrhané. Ale naštasti mal prútik pri sebe a ako zistil aj ten kľúč čo stratil. Ako videl bol Zašitej uličke a svietilo slnko.
"Musím zistiť, čo sa mi stalo." prebesklo mu mysľou. Vzal si prútik a vyčaroval si nové oblečenie. Bol prekvapený, že mu na nič neprišli, lebo čaroval, ale ešte nebol plnoletý. Vyšiel teda z uličky a šiel do Gringottbanky. Uvidel i dátum. 31. júla. Veď dnes má narodeniny. Ale zarazil ho rok. 2000. Takže as posunul o 5 roky dopredu. Ale čo sa stalo s ostatnými? A čo je so školou?
"Dobrý deň, prosím Vás, mohli by ste mi dať noviny s posledných 5 rokoch?" Škriatok na Harryho neveriaco pozrel.
"Áno, samozrejme. Tie dvere vpravo. Tam je archív."
Harry tam vošiel a pohľadal si noviny tej doby, kedy zmizol. Našiel jeden článok.

HARRY POTTER, CHLAPEC KTORÝ PREˇŽIL JE MŔTVY

V neskorých nočných hodinách sme v šikmej uičke zahliadli dlho hľadaného a pohrešovaného Harryho Jamesa Pottera. Podľa očitých svedkov môžme potvrdiť, že bojoval s Veď - viete - kým a potom následkom smrtiacej kliatby aj zahynul. No po odchode Veď - viete - koho sa ten nebohý chlapec rozpadol na prah. Ministerstvo po ňom začalo pátranie, ale zatiaľ neúspešne.

Potom si Harry našiel noviny s pred dvoch rokoch, ktorý ho zaujal.

HARRY JAMES POTTER STÁLE NEZVESTNÝ

Už tri roky sa pokúšame nájsť Harryho Pottera, chlapca, ktorý zahynul rukou Veď - viete koho. Jeho najbližší nám povedali, že z jeho straty im je veľmi smutno. Citujeme jednu z jeho priateľiek:
"Harry, prečo si utiekol? Veľmi nám chýbaš. Prosíme odpusť, že sme neboli taký aký sme mali byť." To povedala jeho priateľka Hermiona Grangerová, ktorá s ním študovala 5 rokov na Rokfortskej čarodejníckej škole.
Teraz sa táto mladá dáma venuje už rok liečiteľstvu u sv. Munga. Jeho najlepší kamarát Ron Weasley sa pridal k aurorom, aby pomstil smrť svojho najlepšieho kamaráta.
"Budem bojovať s Veď - viete - kým, až pokiaľ ho nepomstím," povedal pre Denný prorok. Dúfame len že je tam niekde hore a oceňuje, čo pre neho všetko robíme. Pre Denný prorok Thomas Brad.

Harry dočítal noviny a pozrel sa do zrkadla. Úplne sa zmenil. Bolo jasné prečo ho nespoznali. Ale musel na top nejako prísť. Vyčaroval si bundu s kapucňou a šiel za škriatkom.
"Dobrý deň. Chcel by som si bybrať nejaký peniaze." Harry mu podal kľúčik, ktorý mal u seba.
"Och, pane bože..prepáčte, veľmi sa vám ospravedlnujem, že sme Vás nechali čakať pán Nebelvír. Už sme na Vás dlho čakali." Harry ostal takňý prekvapený, že primrzol na mieste.
"Čo prosím?"
"No..teraz Vás zavedieme do vášho trezoru. Tadiaľto prosím." Vôbec nezaviedol Harryho do úzkych spletitých chodieb, ale zabočli za roh a šli do nejakej priestrannej miestnosti. Škriatok mu otvoril jeho kľúčikom a podal mu ho.
"Ďalej s vami nemôžem ísť. Potom za sebou zatvore, dobre?" A odbehol preč. Hary teda vstúpil dnu. Na stenách visel obraz Godrika Nebelvíra.
"vitaj môj dedič. Som rád, že ťa vidím Harry Potter."
"Dobrý deň aj Vám, ale ako to, že som tu?"
"No mal si môj kľúč, nie?"
"Ten mi vlastne dal pán Ollivander. On je výrobca prútikov."
"Ahá..Ollivander. Ale veď to je dobré. A vysvetlil ti, čo ten kľúč robí?"
"Akosi som to už zistil. Preniesol ma totiž o 5 rokov do budúcnosti a aj som taký starý, čiže mám 21 rokov."
"Hádaš správne. Ide o to, že je to jedna z vecí dediča. Zvyšné dve musíš ešte nájsť."
"Ja? A ako?"
"No si Harry James Potter."
"Áno."
"Aj tvoj otec bol môj dedič, pokiaľ nezomrel."
"Áno, ale kam tím mierite?"
"Ešte ti to nezaplo???" opýtal sa posmešne Godrik. A Harrymu to docvaklo.
"To znamená, že tie ďalšie sú v dome mojich rodičov?"
"Bingo. Jedno patrilo tvojej mame a druhá otcovi."
"Mame? Prečo mame?"
"Lebo ona je potomkom mojej ženy Roweny."
"Aha, už chápem. No a ten štvrtý má asi Voldemort, keď je potomkom Slizolina však?"
"Si veľmi múdry, Harry. Preto ti aj náležia moje dary." Godrik pozdvihol ruky a čaroval. Do Harryho hrude sa pomaličky vpíjali jeden lúč za druhým. Bolo ich celkom 5.
"Užívaj ich dobre. A inak všetky peniaze odtiaľto sú ti k dispozícii." Povedal a zmizol zo svojho portrétu. Harry sa pozrel na seba. Bol úplne vymenený. Jazvu mu síce bolo vidno, ale nie tak veĺmi. Potom si vybral nejaké peniaze a šiel si kúpiť dom.

tak ďalej ma už nič nenapadá..pridajte teraz dačo vy.

16 Neznámá Neznámá | 26. června 2009 v 13:14 | Reagovat

Když si prohlížel domy  na prodej všiml si ,že je na prodej i dům jeho rodičů.

17 Adriana Trebon Adriana Trebon | 17. července 2009 v 23:42 | Reagovat

Samozřejmě ho okamžitě koupil a pustil se do rekonstrukce. Když si procházel dům, objevil ve sklepení skrytou místnos, na jejhš dveřích bylo psáno: Porokaž původ svůj, se mnou nebojuj, nemusíš se mne bát, nebude li se že zlé úmysly máš zdát! V tu chvíli mu něco vlítla do hlavy a on omdlel-------V TEMNÉM SÍDLE-------- Na plišové tmavě zelené pohovce se před zraky smrtijedů a slintajících smrtijedek vyvaloval Voldy. ,,Tak odedneška přestáváte jít po Potterovi. Důvod vám hned sdělím." do síně vešla asi 16-letá dívka čerě oděná a se stejně tak černými vlasy, jemnou tvaří, a azurově modrýma očima. " Toto je má dcera, Nefriti. Žila v utajení. Věděl jsem o ní jen já a její matka. Zamilovala se do Harryho Pottera, a já pro ni hodlám jako pro jediného potamka udělat vše. A teď rozchod! Běžte Brumbálovi nakopat -----!!!........................Omlouvám se, ale chytl mě záchvat fantazi tento.... Prostě jsem propadla náhlému návalu šílenství...OK?

18 Neznámá Neznámá | 23. července 2009 v 9:58 | Reagovat

Harry se probudil na tvrdé zemi a bolela ho hlava.Netušil co se mu stalo.
Harry vkročil ,do místnosti byla prázdná žádný nábytek prostě nic.
Vzpomněl si na nápis který říkal: "Prokaž původ svůj" .
Harry hned řekl své jméno.V místnosti se začal objevovat nábytek pohovka, knihovna a stůl.V knihovně byly noviny z doby co byl pryč.Harry si pár novin vzal a přečetl si co se dělo ,když byl pryč.Když noviny dočetl všiml si ,že ještě je v knihovně náhrdelník.Prohlédl si ho vzadu byl nápis majetek Rouveny z Havraspáru.Pod nápisem byl ještě druhý nápis majetek Lily Poterrové.

19 Neznámá Neznámá | 23. července 2009 v 10:38 | Reagovat

Harrymu bylo jasné že je to věc jeho matky.Harry si řekl ,že by mohl navštívit hermionu, když ví kde pracuje.
Když byl u sv.Munga chtěl najít Hermionu ,ale nemusel byla hned předním.Stála jen tak na chodbě.Kdyby neměla jmenovku netušil by ,že je to ona. Okamžitě šel za ní.Harry Hermioně tiše pošeptal:"Slečno Grangerová vím něco o Harrym Potterovy."Hermiona se zarazila ,odvedla Harryho do jednoho volného nemocničního pokoje.Hermiona spustila hromadu otázek.Harry to ani nestíhal poslouchat. Harry okamžitě řekl :"Harry je naživu,je v pořádku a dokonce je i v téhle nemocnici."Harmiona se zarazila ,když uslyšela že je v téhle nemocnici.
"Hermiono to jsem já."
"Harry ty si na živu."
Hermiona okamžitě Harryho objala ,byla velmi ráda ,že ho zase vidí chvíli si ho ,prohlížela jak se změnil.Harry jí ještě ukázal jizvu a řekl něco co vi jen oni dva a Ron, aby měla jistotu že je to on.

20 Adriana Trebon Adriana Trebon | 25. července 2009 v 13:23 | Reagovat

--Minulost-Temné sídlo--
Voldemortovi došlo co se stalo, tak poslal Nefriti za Potterem. Moc se mu to nelíbilo,ale co by pro ni neudělal.

--Budoucnost- Harry--
Dlouho si s Hermionou povídal, a pak se přemístil k sobě,kde ho před domem čekala Nefriti. "Ahoj Harry, já jsem Nefriti. Prosím mohla bych si s tebou promluvit?" Harry se do ní na první pohled zamiloval. Přikývl a vedl jí do obýváku. "Posaď se..." řekl Harry a Nefriti si sedla na černou pohovku. Harry sám se valil so stejnobarevného křesla. Mísnost byla ve světlých barvách, jen pohovka s křeslem byly v
černé... "Tak co jsi mi chtěla říct?" zeptal se Harry...

21 Neznámá Neznámá | 14. srpna 2009 v 19:37 | Reagovat

Neftiry řekla:"Harry já tě miluju."Harry byl rád ,že ho miluje vždyt i on se do ni zamiloval.Taky jí pověděl že ji miluje.Chvílí jsi povídali až jse jí Harry zeptal na rodiče.Začala otcem."Můj otec jse jmenuje Lord Voldemort."pověděla Nefriti.Harrymu ztuhla krev v žilách."Coo žee?"drkotal Harry.Nefriti ho uklidnila.Pověděla:"Nemusíš mít strach,nechá tě na pokoji ,když tě miluji."Harryho to částečně uklidnilo ,ale byl stálo dost neklidný.V duchu si říkal:"Jak se mi může líbít dcera Voldemorta."

22 Adriana Trebon Adriana Trebon | 16. srpna 2009 v 13:00 | Reagovat

,,Ale - co věštba? Co když se to dozví v novinách-...." dostal ze sebe Harry.
,,Harry mě se to také nelíbí, to co otec dělá, ale pokusím se ho přemluvit aby přestal, snad mne poslechne.,,řekla.
,,Pokud ne, nemůže to být horší..."dodala nepřesvědčivě a Harry si povzdechl.

23 Hermione Hermione | 15. září 2009 v 14:42 | Reagovat

Opravdu to nemůže být horší, výdyť Voldemort ho chce stejně zabít, tak co natom záleží jaký k tomu bude mít důvod, buď kvůli věštbě a nebo kvůli tomu že mu leze za dcerou. Co na tom záleží? Neftiri se na něho zářivě usmál čímž odkryla dokonale bíle zuby a Harry jí úsměv oplatil.

24 Adriana Trebon Adriana Trebon | 3. října 2009 v 12:20 | Reagovat

No, mohl by sic jít po jeho přátelech ale přecijen chťel pro svou dceru jen to nejlepší.

25 Rachel Rachel | 11. března 2010 v 10:57 | Reagovat

..říkal si Lord Voldemord.

Mezitím u Pottera

Harry s Neftiri to vzali hopem. Pár chvil poté, co se poznali, už následovala líbačka.Harry záhy dostal odpověď na to, jaké je to líbat dceru LV. Chutnala po malinách.

26 Przemyslaw Przemyslaw | E-mail | Web | 13. října 2011 v 1:35 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

27 Elík Elík | 28. listopadu 2011 v 0:06 | Reagovat

řekl Harry a Neftiri se zasmála :-D

28 Alice onges Alice onges | 21. července 2012 v 11:38 | Reagovat

Hermiona se k nemu přemístila. Odtrhla je od sebe a položila Harryho na stůl a odvezla mu košili a za par minut se strhla sukacka kde Neftiri koukala jako žába a pak vykrikla: Harry Pottere, ja nejsem voldemortova dcera ja jsem jeho devka!!! A přidala se k nim. Neftiri mu ho zatím honila a Hermiona ho libala. Pak k se k nim přemístil ještě někdo... Byla to Nikky která k nim proběhla a zacala na harrym jezdit( tam a zpět)

29 ja ja | 5. ledna 2014 v 2:21 | Reagovat

Tohle do blogu zrovna patřit nemusí!!!!!!!
Se nedivím že už lidi přestaly psát.
Tímhle jsi tu povidku celou zkazila!!!!!!

30 segno ecila segno ecila | 24. dubna 2014 v 2:33 | Reagovat

Harry mohl konečně rozvinout svoje umění rozštěpit pozornost mezi víc žen najednou.  Odpoutal se od zkamenělého přirození v Nikkyně kundě, zavechavše jí volné pole a stočil pozornost směrem k té Hermiony, která visela nad jeho hlavou, protože ona nad ním klečela, hlava mezi koleny. Neftiri si klekla z druhé strany, rozřízla si jazyk a začala se s Hermionou líbat. H roztáhla nohy a klesla tak, že na ní Potter dosáhl jazykem. Chytil se rytmu, zatímco natáhl ruce za hlavu, jednou hladil Neftiri mezi hýžděmi a druhou jí klouby prstů bubnoval na poštěváček.

31 A. A. | 31. května 2014 v 20:29 | Reagovat

[30]: Ježíši, to myslíš vážně ?? Jak se opavažuješ něco takovýho napsat a naprosto nechutně shodit a ztrapnit sebe samu ? Nepříjde ti to hloupý ?!

32 Ai Ai | 3. května 2016 v 8:52 | Reagovat

Harry se se škubnutím probral hleděl na strop a zamracil se " co to bylo sakra za blbej sen " zamracil se a posadil se. Rozhledl se po svém pristěnku a schodil nohy dolu z postele. Venku byla ještě tma mladý Nebelvír se šel dolu do kuchyně napít a začal dělat snídani protože za hodinu mel vztat strýček Vernon a za pul hodiny teta Petunie.
Harry udělal pro všechny snídani. Sam si vzal krajíc chleba a dvě vajíčka a dřív než přijde teta Petunie je do sebe rychle nacházel a umyl po sobě nádobí. Pak šel nahoru si sbalit věci do školy pořat se vracel ke vzpomínkám na divný sen co se mu zdál v noci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama